Pradžia » Apie įmonę

Apie įmonę

        Mūsų įmonė įkurta 2000 m.. Ji yra šiaurinėje Lietuvos dalyje, Biržų rajone, Ločerų kaime. Pagrindinė mūsų veikla yra gamybinė.  Biržų rajone esantis modernia gamybine įranga aprūpintas cechas nuo 2002 m. gavo VšĮ "Ekoagros" sertifikatą ir gamina ekologiškai švarius grikių produktus: grikių kruopas, grikių lukštų pagalves ir čiužinius. Žaliava šiems produktams auginama Lietuvoje ir taip pat yra sertifikuota VšĮ “Ekoagros”.
   
 Mūsų produktai iš grikių lukštų – kokybiškos grikių lukštų pagalvės ir čiužiniai, aprobuoti ir kaip medicininiai prietaisai.
                      
                        
Kodėl būtent grikių lukštai?
  • Optimali atrama galvai, sprandui, nugarai;
  • Panaikina galvos skausmą, atsiradusi dėl blogos padėties miego metu;
  •  Natūrali alternatyva žmonėms, alergiškiems plunksnoms, porolonui ir kitiems užpildams;
  • Nesiveisia patalynės erkutės;
  • Panaikina knarkimą (apie 50 ℅ vartotojų);
  • Stabdo prakaitavimą;
  • 100 ℅ medvilnė ir natūralus užpildas;

Privalumai
 
Natūralus užpildas turi daugeli privalumų prieš įprasto pluošto, porolono ar plunksnų užpildą. Visiškas ir beveik staigus raumenų atpalaidavimas, gulint ant grikių lukštų pagalvės ar čiužinio sumažina kraujo spaudimą , kuris yra pagrindinė stresų priežastis, sukelianti galvos skausmą. Kuo galva yra tiesiau su kūnu, tuo kvėpavimas yra atviresnis, todėl sumažinamas arba visiškai panaikinamas knarkimas maždaug pusei vartotojų. Grikių lukštų pagalvės ir čiužiniai naudojami ir  kaip priemonės praguloms išvengti.
Įmonė įsitvirtinusi Lietuvos rinkoje, produkcija gerai žinoma šalyje ir ja prekiauja daugelis didžiųjų prekybos tinklų. Plėsdami savo veiklą ieškome partnerių užsienyje, kuriems galime pasiūlyti aukštos kokybės produktą.